Zdieľajte nás

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin

sledujte náš

Siaty trávnik - zakladanie trávnikov

Sme spoločnosť zameraná na finálnu úpravu pozemkov a zakladanie nových trávnikov – siatych aj kobercových. S trávnikmi, či už siatymi alebo kobercovými, máme dlhoročné skúsenosti. Počas sezóny urobíme približne 100 nových trávnikov. Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov s pekným trávnikom, aby sme sa aj naďalej mohli pýšiť pozitívnymi recenziami.

Prečo si vybrať nás?

Malý, ale efektívny tím

Sme malá partia, ktorá pracuje s maximálnou efektivitou. Preto si môžeme dovoliť ponúknuť dostupné ceny.​

Kvalitné vybavenie

Používame kvalitné, profesionálne spätné frézy FERRARI a BCS ako aj špeciálne zrovnávacie hrable, či originálne sejačky a príslušenstvo, preto môžete počítať s bezproblémovou prácou.​

novy travnik

nový trávnik za 1 deň

Náš tím je zohratý a pracujeme rýchlo, preto dokážeme upraviť pozemok a založiť trávnik už za 1 deň (plochu cca 400 - 500 m2).

Akú mechanizáciu používame?

Používame profesionálne spätné frézy a malotraktory renomovanej talianskej značky FERRARI a BCS. Spätnú frézu nájdete aj pod názvom pôdna fréza alebo trávnikový zakladač. Na zakladanie trávnikov a úpravu terénu sa používajú aj iné zariadenia, napríklad rotavátor, pluhy či brány. 

Avšak tieto zariadenia nedokážu spracovať terén tak kvalitne ako spätná fréza. Spätná fréza je stroj, ktorý je určený presne na túto činnosť – celoplošne sfrézuje terén, rozpracuje, prevzdušní a zrovná zeminu v hĺbke 10 až 15 cm, odstráni kamene a iné nežiadúce predmety z pôdy, a tým pripraví ideálne podložie pre založenie nového trávnika.